بلبرینگ کشاورزی

فروش بلبرینگ شیار عمیق
فروش بلبرینگ شیار عمیق
مارس 31, 2021
نمایندگی فروش رولبرینگ
نمایندگی فروش رولبرینگ
آوریل 19, 2021

بلبرینگ کشاورزی

با توجه به افزایش ناامنی غذایی در برخی از مناطق جهان ، ماشین آلات کشاورزی و بلبرینگ کشاورزی می توانند نقش مهمی در کمک به دستیابی موثر به بازده پایدار از محصولات زراعی داشته باشند. انواع مختلفی از ادوات کشاورزی بسته به شرایط محیطی و نحوه تولید محصول خاص در یک کشور یا منطقه خاص مورد استفاده قرار می گیرد.

تراکتورها ماشینهای اصلی هستند که در کار تولید و تولید محصول استفاده می شوند. با نصب وسایل بر روی میله کشش تراکتور یا برداشتن برق (PTO) ، می توان مزارع را کشت ، بذرها را کاشت ، کودها را پخش و پخش کرد و از مواد شیمیایی کشاورزی استفاده کرد.
از بلبرینگ کشاورزی در سرتاسر اجزای مختلف تراکتور مانند موتور ، سیستم انتقال قدرت ، توپی چرخ ها و غیره در شرایط کار گل آلود و بار زیاد استفاده می شود.علاوه بر این ، تقاضای بلبرینگ کشاورزی برای تراکتورها و وسایلی که در مزارع وسیع استفاده می شود بسیار زیاد است . در چنین شرایط سخت کاری است که مشتریان انتظار دارند ضمن عملکرد برتر ، بلبرینگ کشاورزی بسیار با کیفیت باشند.

بلبرینگ کشاورزی NSK

از فن آوری های مختلفی برای ساخت بلبرینگ کشاورزی NSK برای تأمین نیازهای مشتری استفاده می کند ، از جمله فناوری عملیات حرارتی برای قابلیت اطمینان بالاتر در شرایط کار گل آلود ، فناوری مواد برای استقامت بیشتر در شرایط بار سنگین و فناوری طراحی بهینه برای عمر مفید بیشتر. NSK در تلاش مداوم برای ارتقا فن آوری های مختلف ، نیروی مهمی است که از کشاورزی در سراسر جهان پشتیبانی می کند.

بلبرینگ کشاورزی باید در حالی که در محیط های سخت گل و لای ، آب و بارهای سنگین کار می کنند ، عمر طولانی داشته باشند ، در حالی که از مقاومت کافی در برابر آلودگی باقی مانده های خارجی اطمینان حاصل کنند. NSK محصولات بلبرینگ مختلفی را ارائه می دهد که این خواسته ها را برآورده می کند: یاتاقان TM با مهر و موم ویژه ، یاتاقان Hi-TF که با مواد ویژه و تکنولوژی عملیات حرارتی تولید می شود و EP Steel که از یک فولاد تحمل فوق العاده تمیز تشکیل شده است با استفاده از فن آوری های انحصاری NSK برای مواد ، تریبولوژی و ساخت توسعه و طراحی شده است. NSK با استفاده از این فن آوری ها می تواند بلبرینگ هایی را به مشتریان ارائه دهد که دارای ماندگاری طولانی تر و بی نظیر هستند و در برابر مواد خارجی بسیار مقاوم هستند.
NSK به تلاش خود برای تأمین بیشتر نیازهای مشتری با بلبرینگ کشاورزی و محصولات با استفاده از فناوری های پیشرفته ادامه خواهد داد