کاسه نمد

یاتاقان بلبرینگ
انواع یاتاقان
اکتبر 24, 2019
خار بلبرینگ
خار بلبرینگ
اکتبر 24, 2019

فروش انواع کاسه نمد های امریکایی،آلمانی،ژاپنی وکاسه نمدهای استیل کربن و ساخت انواع قطعات لاستیکی و نمایندگی کاسه نمد های yei Nak jenp تایوان

کاسه‌نَمَد نوعی درزگیر می‌باشد که برای درزبندی شفت دوار و پوسته حاوی سیال استفاده می‌گردد تا از نشت سیال به بیرون از پوسته جلوگیری نماید. هر یک از واشرهای لاستیکی گرد در اندازه‌های مختلف که در موتور برای پیشگیری از نفوذ روغن به بیرون به کار می‌رود عموماً کاسه‌نمد نامیده می‌شوند.

کاسه‌نمد یا همان مجموعه آب بندی معمولاً از جنس تفلون می‌باشد تا از خورندگی اجزای آن جلوگیری کرد.

کاسه نمد چرمی

از قابلیت انعطاف بالایی برخوردار بوده و اصطکاک را در بین دو سطح مقطع سخت فراهم می کند. جذب روغن یکی از موارد دیگر استفاده از کاسه های نمدی چرمی است. اگر در بین 70- تا 100 درجه سانتی گراد از کاسه نمدی از جنس چرم استفاده شود، مقاومت بسیار بالا را علاوه بر عملکرد بالا از کاسه های نمدی چرمی خواهیم داشت.

کاسه های نمدی NBR

محبوب ترین کاسه های نمدی، کاسه های نمدی NBR بوده که بازده دمایی این کاسه های نمدی 55- تا 105 درجه سانتی گراد می باشد. کاسه های نمدی NBR مقاوم در برابر گریس است.

کاسه های نمدی ACM

کاسه های نمدی ACM از ترکیب NBR و لاستیک اکرلیک ساخته می شود. محدوده دمایی کاسه های نمدی ACM تا 150 درجه سانتی گراد است.

کاسه نمد پی یو (P.U)

کاسه نمد پلی یورتان یکی از مقاوم ترین کاسه های نمدی در برابر سایش، فرسایش و حرارت است. قابلیت دمایی این کاسه نمدی از 45- تا 100 درجه سانتی گراد است.

اجزا اصلی کاسه نمد از کاسه، فنر و واشر تشکیل شده اند. برای جلوگیری از فرسایش و پوسیدگی اجزا اصلی کاسه نمد از متریال تفلون ساخته می شود.