فروش رولبرینگ

رولبرینگ
رولبرینگ
دسامبر 26, 2019
قیمت رولبرینگ
قیمت رولبرینگ
ژانویه 12, 2020

فروش رولبرینگ

شرکت های تولید کننده و تامین کننده فروش رولبرینگ دارای گواهینامه جهانی مطابق با استانداردهای قابل اجرا برای همه امکانات خود هستند و آن ها گواهینامه های IATF 16949، ISO 14001، ISO 9001، ISO 50001، OHSAS 18001، AEO و AS/JIS Q 9100 را برای تمرکز و تعهد به ارائه محصولات با کیفیت بالا به مشتریان خود و راه حل های اصلی کسب کرده اند و در کنار فروش رولبرینگ با ترکیب فناوری با تخصص مهندسی طراحی خود، می ‌توانیم گستره‌ای از فروش رولبرینگ و راه‌حل‌های پیشرفته را ارائه دهیم که در زیر فروش رولبرینگ ما به خوبی شناخته شده‌ است که با در نظر گرفتن این موضوع، ما همچنین تعهد قوی برای حفاظت از محیط زیست و جامعه با توسعه و تولید محصولات دوستدار محیط زیست، صرفه جویی در انرژی و قابل بازیافت داریم.

مراکز فروش رولبرینگ

شاید برای شما نیز این سوال پیش آمده باشد که از کجا می توانم نزدیک ترین نمایندگی فروش رولبرینگ را پیدا کنم که برای این کار لازم است روی این پیوند کلیک کنید تا دوباره به شبکه معرفی مراکز ما هدایت شوید، جایی که می توانید نزدیکترین فروشگاه را پیدا کنید. زیرا فروش رولبرینگ کروی دارای بار بزرگ و قابلیت خود تراز شدن هستند و این نوع بلبرینگ برای کاربردهای با سرعت کم یا متوسط که شامل بارگذاری سنگین یا ضربه ای است مناسب است به دلیل اهمیت فروش رولبرینگ کروی از نوع خود تراز، دو ردیفه، ترکیبی شعاعی و رانش هستند که آن ها از یک غلتک کروی یا تاج دار به عنوان عنصر نورد استفاده می کنند و حلقه بیرونی شامل یک بخش کروی است که امکان ناهماهنگی شفت و محفظه را فراهم می کند. فروش رولبرینگ از نظر ظرفیت برای بارهای زیاد و تحمل بارهای ضربه ای بی نظیر هستند، اهمیت دارد اما دارای قابلیت های سرعت محدودی هستند. آن ها حتی در شرایط سرعت شدید، تنش خاص کاربرد و روانکاری حاشیه ای به طور مداوم عمل می کنند و بررسی قاب در هنگام فروش رولبرینگ دقت و کارایی ابعادی بالایی را ارائه می دهد.

انتخاب مناسب در زمان فروش رولبرینگ

فروش رولبرینگ به دو دسته تک جهته و دوتایی تقسیم می شوند که اولی قادر است بار محوری را در یک جهت جای دهد، در حالی که دومی قادر است آن را در هر دو جهت جای دهد و هیچ کدام برای کاربردهایی که شامل بار شعاعی یا چرخش با سرعت بالا هستند مناسب نیستند که این نوع رولبرینگ معمولاً در مصارف خودروسازی، هوافضا و دریایی استفاده می شود و البته طرح کلی انتخاب در هنگام فروش رولبرینگ در حال حاضر، با متنوع شدن طراحی بلبرینگ، دامنه کاربرد آنها به طور فزاینده ای گسترش می یابد که به منظور انتخاب مناسب ترین رولبرینگ ها برای یک کاربرد، لازم است یک مطالعه جامع در مورد فروش رولبرینگ و تجهیزاتی که بلبرینگ ها در آنها نصب می شوند، از جمله شرایط فروش رولبرینگ ، عملکرد مورد نیاز آن ها، مشخصات سایر اجزاء انجام شود که در انتخاب فروش رولبرینگ، از آنجایی که معمولاً قطر شفت از قبل تعیین می شود.

انواع رولبرینگ

البته باز هم در انتخاب آن ها در هنگام فروش رولبرینگ ، از آنجایی که معمولاً قطر شفت از قبل تعیین می شود، از مشخصات بلبرینگ، طول عمر مورد نیاز در مقایسه با تجهیزاتی که در آن استفاده می شود، به همراه محاسبه طول عمر واقعی از بارهای عملیاتی تعیین می شود که مشخصات داخلی شامل دقت رولبرینگ، فاصله داخلی، قاب و روان کننده نیز بسته به کاربرد انتخاب می شود. البته رولبرینگ ها ظرفیت بار شعاعی بالایی دارند و برخی از طرح ها می توانند بارگذاری محوری سبک را بپذیرند و آن ها با سرعت متوسط تا زیاد کار می کنند که پنج نوع در هنگام فروش رولبرینگ وجود دارد که شامل رولبرینگ مخروطی، استوانه ای، سوزنی، کروی، تماس زاویه ای و غیره است که متداول ترین نوع آن در هنگام فروش رولبرینگ، مدل مخروطی هستند که شبیه به بلبرینگ، یک غلتک مخروطی از یک مسابقه داخلی که به آن مخروط نیز می‌گویند، یک مسابقه بیرونی که به عنوان کام نیز شناخته می‌شود و یک قاب تشکیل شده است که به جای توپ های فولادی، عناصر نورد غلتک ها هستند.

تولید و فروش رولبرینگ

فرآیند تولید و فروش رولبرینگ شامل مواردی است که توضیح خواهیم داد که تهیه مواد بلبرینگ، آهنگری، چرخش، عملیات حرارتی، آسیاب کردن، ساخت رولبرینگ، ساخت نگهدارنده و مونتاژ است که فرآیند ساخت و فروش رولبرینگ نیز بسیار شبیه به یک بلبرینگ شیار عمیق است و با این حال، فرآیندهای قاب، عنصر نورد متفاوت است که همچنین سیم های فولادی برای ساختن رولبرینگ ها به صورت استوانه ای بریده می شوند و سپس چندین فرآیند تکمیل سطح و عملیات حرارتی را طی می کند و صفحات فولادی ابتدا با فشار به صورت دایره ای بریده می شوند، سپس به شکل مخروطی در می آیند، سپس قسمت پایین آن برش داده می شود. سپس یک فرآیند چرخشی را طی می کند و پس از آن، بخش های مستطیلی برای مونتاژ و فروش رولبرینگ صورت می گیرد.

توسعه فروش رولبرینگ

فناوری های صنعت فروش رولبرینگ در سال های اخیر توسعه یافته است و به عنوان مثال، فروش رولبرینگ سرامیکی برای استفاده در شرایط سرعت بالا و دمای بالا ساخته شده اند و نسل سوم یونیت های بلبرینگ برای وسایل نقلیه سواری از پیش آب بندی شده، از قبل روغن کاری شده و برای عملکرد بهتر با ABS یکپارچه شده است. فناوری دیگر، واحد فروش رولبرینگ با سنسورهای مورد استفاده در قطارهای پر سرعت است که چنین حسگرهایی سرعت چرخش، شتاب و دمای رولبرینگ مورد استفاده را کنترل می ‌کنند که کمک زیادی به حمل و نقل ایمن‌ تر می ‌کند. همچنین انتخاب سیستم آب بندی برای قبل از فروش رولبرینگ اطمینان از عملکرد صحیح و طولانی مدت این قطعه ضروری است. بنابراین مهم است که اطمینان حاصل شود که در هنگام فروش رولبرینگ همیشه به خوبی از هرگونه ناخالصی و عوامل خارجی مانند گرد و غبار، آب، مایعات خورنده یا حتی روان کننده های استفاده شده محافظت می شود و این انتخاب به نوع روان کننده، شرایط محیطی (و در نتیجه نوع آلودگی)، فشار سیال و سرعت چرخش بستگی دارد.

برای اینکه شروع خوبی داشته باشید، فشار سیال یک عامل تعیین کننده در انتخاب سیستم آب بندی است و اگر فشار زیاد باشد، مثلاً در محدوده 2-3 بار، آب بندی مکانیکی ایده آل است. در غیر این صورت، انتخاب مستقیماً با نوع روان کننده، گریس یا روغن مرتبط خواهد بود. به عنوان مثال، برای روانکاری گریس، متداول ترین راه حل های مورد استفاده عبارتند از: منحرف کننده ها یا واشرها، معابر باریکی که ماشین کاری شده یا دارای شیار هستند. با توجه به گوناگونی فروش رولبرینگ، شرایط استفاده نیز می تواند بر انتخاب شما تأثیر بگذارد، به خصوص در مورد مونتاژ آن که البته استحکام و دقت مورد نیاز استفاده شما نیز باید در نظر گرفته شود. در برخی موارد، می توانید برای افزایش استحکام آن، پیش بارگذاری را در مونتاژ و فروش رولبرینگ خود پیش بینی کنید و علاوه بر این، پیش بارگذاری تأثیر مثبتی بر عمر بلبرینگ و سطح نویز سیستم شما خواهد داشت.

در انتخاب رولبرینگ، متریال مناسب را برای فروش رولبرینگ خود را نیز در نظر بگیرید که رولبرینگ ها می توانند از جنس های مختلفی تولید شوند و در زمان تولید و فروش رولبرینگ، انتخاب مواد آن بستگی به کاربرد مورد نظر آن دارد که توصیه می کنیم که مقاوم ترین آن ها در برابر فشار را انتخاب کنید و با این حال به خاطر داشته باشید که مواد استفاده شده بر قیمت آن تأثیر می گذارد. در هنگام سفارش فروش رولبرینگ از این موضوع آگاه باشید که برای انتخاب پیش بار (شعاعی یا محوری) باید سختی تمام قطعات را از طریق نرم افزار یا آزمایش بدانید.