بلبرینگ NTN

قیمت بلبرینگ اس کا اف SKF
قیمت بلبرینگ اس کا اف SKF
می 18, 2020
فروش بلبرینگ ان تی ان NTN
فروش بلبرینگ ان تی ان NTN
می 18, 2020

بلبرینگ NTN

بلبرینگ NTN | رولبرینگ و بلبرینگ NTN ان تی ان برای اولین بار با همکاری 3 شریک قدیمی Noboru Niwa همراه با مدیر فروش شرکت Tomoe و مهندس Jiro Nishizono در سال 1918 آغاز به کار نمود. در سال 1939 بلبرینگ NTN ان تی ان اولین مرکز تولید محصولات جهانی خود را در KAWANA تاسیس نمود و در سال 1959 تبدیل به اولین برند تولید کننده رولبرینگ و بلبرینگ ژاپنی در سطح دنیا شد. بلبرینگ ان تی ان NTN در واقع اولین برند ژاپنی تولید کننده بلبرینگ و برنده جایزه کنترل کیفیت استاتیک محصول شد.

در دهه های 50 و 60 میلادی بود که رفته رفته پای بلبرینگ ان تی ان NTN به بازار های اروپایی رسید و اولین محصولات NTN بصورت رسمی بر روی ماشین آلات صنعتی تولید اروپا بسته شد. شعبه آمریکایی بلبرینگ NTN ان تی ان برای اویل بار در سال 1963 و به منظور تامین نیاز های بازار آمریکای شمالی، مرکزی و جنوبی آغاز به کار نمود. در این برهه بلبرینگ NTN قادر به تولید انواع رولبرینگ و بلبرینگ های کف گرد، مخروطی، بشکه ای و سوزنی برای صنایع خودرو سازی و صنایع سنگین بود.

بلبرینگ NTN در سایز های بسیار متنوع و در قطر خارجی از 10 الی 320 میلیمتر تولید و عرضه می شود. بلبرینگ NTN در انواع مختلف بلبرینگ شیار عمیق، بلبرینگ تماس زاویه ای، بلبرینگ های ایزوله یا بسته و بلبرینگ های تخصصی تولید و عرضه شده اند. تنوع بسیار در مشخصات مکانیکی از انواع مختلف و طراحی های مختلف سیل، طراحی های مختلف کیج و نگهدارنده و روان کننده ها رینج وسیعی از بلبرینگ ها را برای کاربری های مختلف در اختیار مصرف کننده قرار می دهد.

انواع رولبرینگ و بلبرینگ NTN

رولبرینگ مخروطی NTN ان تی ان
رولبرینگ سوزنی NTN ان تی ان
رولبرینگ استوانه ای NTN
بلبرینگ NTN تماس زاویه ای تک ردیف
بلبرینگ شیار عمیق NTN ان تی ان
بلبرینگ NTN ان تی ان خود تنظیم
بلبرینگ NTN ان تی ان تماس زاویه ای دو ردیف