بلبرینگ NACHI

فروش بلبرینگ ناچی NACHI
فروش بلبرینگ ناچی NACHI
آوریل 30, 2020
فروش بلبرینگ کویو KOYO
فروش بلبرینگ کویو KOYO
آوریل 30, 2020

بلبرینگ NACHI

بلبرینگ شرکت Nachi-Fujikoshi (که با نام تجاری Nachi ناچی شناخته می شود.) یک شرکت ژاپنی است که توسط روبات های صنعتی، ابزار و سیستم های ماشینکاری و اجزای ماشین شناخته شده است. در شهر Toyama در سال ۱۹۲۸ تاسیس شد.

بلبرینگ NACHI آراد تامین کننده انواع برینگ (بلبرینگ ناچی NACHI رولبرینگ نیدلبرینگ) یاطاقان کاسه نمد گریس نسوز ساچمه اورینگ جهت صنایع سنگین و سبک و کارخانجات بلبرینگ های SKF-FAG-KOYO-NACHI-KG–INA- BW-PFI-NSK-IKO-NTN بلبرینگ صنعتی، بلبرینگ ماشینی بلبرینگ ناچی NACHI راهسازی، بلبرینگ ناچی NACHI کشاورزی صنعتی یاتاقان, بلبرینگ ناچی NACHI تراشکاری، بلبرینگ ناچی NACHI دستگاه cnc بلبرینگ معدنی, بلبرینگ ناچی NACHI خط تولید بلبرینگ صنایع فولاد، بلبرینگ ناچی NACHI کوره بلبرینگ اینچی تسمه تسمه تایم کاسه نمد فولی زنجیر چرخ زنجیر کابل بلبرینگ نسوز بلبرینگ ضد زنگ بلبرینگ روکش دار

بلبرینگ NACHI

بلبرینگ NACHI

بلبرینگ NACHI برای اطمینان از عملکرد روان و کارآمد در بسیاری از ماشین‌ ها با حرکت چرخشی – از چرخ‌های ماشین، موتورها و توربین‌ها گرفته تا تجهیزات پزشکی- استفاده می‌ شود و بلبرینگ NACHI نوعی یاتاقان غلتشی است که سه عملکرد اصلی را انجام می دهد و در عین حال حرکت را تسهیل می کند. این قطعه بارها را حمل می کند، اصطکاک را کاهش می دهد و قطعات متحرک ماشین را قرار می دهد و بلبرینگ NACHI از توپ‌ها برای جدا کردن دو سطح یا حلقه‌های یاتاقان استفاده می ‌کند تا تماس سطحی و اصطکاک بین صفحات متحرک را کاهش دهد. چرخش توپ ها باعث کاهش ضریب اصطکاک در مقایسه با سطوح صافی می شود که روی یکدیگر ساییده می شوند. از آنجایی که تماس سطحی کمی بین توپ‌ها و سطح ها وجود دارد، بلبرینگ NACHI معمولاً نسبت به اندازه خود ظرفیت بارگذاری کمتری نسبت به سایر بلبرینگ‌های عنصر نورد دارد.

طرح ها و کاربردهای مختلفی برای بلبرینگ NACHI وجود دارد و طراحی آنها به کاربرد صنعتی و نوع بار آن ها بستگی دارد و برخی از طرح های رایج بلبرینگ ها بلبرینگ تماس زاویه ای که طراحی شده برای کار تحت بارهای شعاعی و محوری ترکیبی است و یاتاقان های محوری که بلبرینگ های محوری نیز نامیده می شوند، این یاتاقان ها به گونه ای طراحی شده اند که تحت نیروی اعمال شده موازی با محور یاتاقان یا بارهای رانش کار کنند. همچنین بلبرینگ NACHI شیار عمیق که برای حمل بارهای محوری شعاعی و سبک طراحی شده است و یاتاقان های خطی که طراحی شده برای اجازه حرکت در یک جهت در امتداد یک محور خطی است. البته بلبرینگ NACHI خود تراز شونده هم وجود دارد که یاتاقان هایی با دو مجموعه توپ که خود تراز هستند و بارهای محوری شعاعی و سبک را حمل می کنند و یاتاقان‌های تماس زاویه‌ای با سرعت بالا که نوع دیگری از بلبرینگ‌های دقیق، یاتاقان‌های تماس زاویه‌ای با سرعت بالا هستند و همانطور که از نام آن پیداست، یاتاقان‌های پرسرعت برای کنترل دورهای بالا با دقت و دقت طراحی شده‌اند.

اندازه بلبرینگ NACHI با توجه به کاربرد آنها متفاوت است و عرض بلبرینگ نیز به کاربرد بستگی دارد. به عنوان مثال، یاتاقان‌های بخش نازک در شرایطی استفاده می ‌شوند که فضا در بالاترین حد است و تفاوت بین قطر و عرض مسابقه بیرونی و داخلی به حداقل می رسد و امکان طراحی های فشرده را فراهم می کند. مواد مورد استفاده در بلبرینگ NACHI به کاربرد آنها بستگی دارد. اکثریت قریب به اتفاق بلبرینگ ها از فولاد ساخته شده اند. انواع دیگر مواد عبارتند از یاتاقان های فولادی ضد زنگ برای بهبود مقاومت در برابر خوردگی و یاتاقان های توپ هیبریدی که برای آنها گلوله های سرامیکی قسمت های متحرک یاتاقان بین سطوح داخلی و خارجی برای رسیدن به سرعت های چرخشی بالا هستند. زیرا بلبرینگ NACHI از دو مسیر عبوری تشکیل شده‌ است که در بین آنها یک سری توپ‌های فلزی صاف وجود دارد که امکان چرخش را فراهم می ‌کند و این توپ ها بار کاربرد را پشتیبانی می کند و همچنین اصطکاک بین سطوح را کاهش می دهد.

بلبرینگ NACHI رایج‌ترین نوع بلبرینگ است و در بسیاری از اشیاء روزمره مانند اسکیت‌بردها، لوازم خانگی، دوچرخه ها، پخش ‌کننده‌های DVD و دستگاه‌های فتوکپی یافت می ‌شود و این نوع بلبرینگ معمولاً در کاربردهایی که دارای سرعت بالا و بار کم هستند استفاده می شود. همچنین اگر بار روی بلبرینگ NACHI خیلی زیاد باشد، این خطر وجود دارد که توپ ها تغییر شکل داده و باعث از کار افتادن زودهنگام یاتاقان شوند و مهم است که یک بلبرینگ به طور موثر معمولاً با گریس روغن کاری شود و همچنین برای حفظ گریس و جلوگیری از ورود آلودگی آب بندی شود. این امر در صنایعی که سطوح آلودگی بالاست، به عنوان مثال در کاربردهای معدن و معدن و در صنعت کشاورزی، اهمیت بیشتری دارد. در واقع عملکرد روان کننده در صنعت بلبرینگ NACHI یک مسئله اصلی است و اینکه چقدر و چقدر می تواند اصطکاک را برای جلوگیری از سایش یاتاقان به حداقل برساند. شرکت ما مجموعه گسترده ای از روغن ها و گریس های بلبرینگ را ارائه می دهد و هر کدام به گونه‌ای طراحی شده‌اند که یک لایه روان کننده کافی در طیف وسیعی از دماها، سرعت‌ها و بارهای عملیاتی فراهم کنند و در برابر اکسیداسیون، شکست حرارتی و تبخیر مقاومت کنند.

دستورالعمل‌های انتخاب برای بلبرینگ NACHI مختلف تحت شرایط عملیاتی مختلف فهرست شده‌اند و با این حال، این دستورالعمل‌ها نمی ‌توانند جایگزین آزمایش یک محافظ یا آب بندی در کاربرد آن شوند زیرا آب بندی ها که در یک فرورفتگی روی حلقه بیرونی نصب می شوند، بدون تغییر شکل حلقه بیرونی، تماس خوب و مثبتی با فرورفتگی برقرار می کنند و در درجه اول برای برنامه هایی در نظر گرفته شده است که در آن حلقه داخلی می چرخد. گوی ها در حلقه بیرونی نصب می شوند و شکاف باریکی را با حلقه داخلی تشکیل می دهند که از ورق فولادی ساخته شده اند و با بلبرینگ NACHI  می توانید بدون تلفات ناشی از اصطکاک از خاک و زباله محافظت کنید. همچنین این قطعه اثر آب بندی بهتری نسبت به سپرها ارائه می دهد و می توان با همان سرعت کار کرد. همچنین می توانید یک شکاف بسیار باریک با شانه حلقه داخلی ایجاد کنید که ساخته شده از ورق فولادی تقویت شده و مقاوم در برابر روغن و سایش است.

نوع دیگری از بلبرینگ NACHI آب بندی و اصطکاک کم دارد و اثر آب بندی بهتری نسبت به بلبرینگ های بدون تماس ارائه می دهد که در واقع می توان انتظار داشت با توجه به تجربیات این برند بلبرینگ در هر نوع،  شاهد کیفیت و استحکام و عملکرد بسیار بالا باشیم. با این وجود بلبرینگ NACHI نسبت به بسیاری از بلبرینگ های مشابه موجود در بازار کاربرد های بهتری را ارائه خواهد داد و شما به عنوان مصرف کننده می توانید از کیفیت آن بهره مند شوید. بلبرینگ NACHI با مواد متفاوتی تولید می شود که مهم ترین آن فولاد ضد زنگ است که در برابر خوردگی و سایر فشار های موجود در صنعت مقاوم است.  همچنین با عملکرد روان می تواند در دستگاه ها کاربرد درست و دقیق خود را ضمانت کند. البته در شرکت ما طیف وسیعی از انواع روان کننده های مخصوص بلبرینگ عرضه می شود که در ادامه در مورد آن ها توضیح خواهیم داد.

بلبرینگ NACHI در نوع شیار عمیق تک ردیفی پرکاربردترین نوع بلبرینگ هستند و آنها درپوش با مهر و موم یا باز در دسترس هستند و بلبرینگ های اینچی  NACHI در نظر گرفته شده اند و بنابراین، شرکت ما توصیه می کند از این یاتاقان ها برای طرح های آرایش جدید یاتاقان استفاده نکنید و برای انتخاب بلبرینگ NACHI و جزئیات فنی به جدول محصول مراجعه کنید. همچنین ما می توانیم یاتاقان ها را با سوراخ مخروطی عرضه کنیم که برای اطلاعات دقیق، با ما تماس بگیرید. البته برای کاربردهای بلبرینگ نوع دقیق NACHI خدمات اولترافیلتراسیون روغن و گریس بلبرینگ توصیه می شود که لازم است برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.  همچنین ما لیستی جزئی از روان کننده های محبوب  برای یاتاقان ها داریم که روغن‌ها و گریس‌های اضافی برای پاسخگویی به طیف وسیعی از نیازهای کاربردی در دسترس هستند. برای مشخصات فنی، نمونه‌های ارزیابی، سؤالات در مورد هر محصول یا بحث در مورد روان‌ کننده‌ای که به‌صورت سفارشی برای برنامه شما طراحی شده است، با ما تماس بگیرید.