بلبرینگ KOYO

فروش بلبرینگ کویو KOYO
فروش بلبرینگ کویو KOYO
آوریل 30, 2020
فروش بلبرینگ KG
فروش بلبرینگ KG
می 11, 2020

بلبرینگ KOYO

شرکت بلبرینگ KOYO و رولبرینگ سازی KOYO از دعوت نمایندگی های رسمی محصولاتش جهت آشنایی با محصولات جدید خبر داد. شرکت بلبرینگ و رولبرینگ سازی کویو KOYO در سال 1921 در کشور ژاپن به ثبت رسید.شرکت بلبرینگ و رولبرینگ سازی کویو KOYO بزرگترین شرکت تولید کننده بلبرینگ و رولبرینگ در ژاپن می باشد.

بلبرینگ کویو KOYO از خانواده رولبرینگ های بشکه ای کف گرد ، با چنگ های برنجی پرسی و یک ردیف ساچمه استوانه ای شکل با آرایش مخروطی ، زاویه دار است . حلقه بیرون و داخل از هم جدا می شوند . از خواص این برینگ تحمل بالای بار شعاعی در عملکرد سرعت بالا و نیز تحمل نا همراستایی محوری است .

شرکت بلبرینگ کویو KOYO در 1 ژانویه 2006 با Toyoda Machinery ادغام شد و به JTEKT ، بلبرینگ کویو KOYO تولید کننده پیشرو یاتاقان های توپ و غلتک ، سیستم های فرمان خودرو ، محصولات بلبرینگ کویو KOYO خط درایو و ابزارهای ماشین تبدیل شد. شرکت تویوتا موتور سرمایه گذاری اصلی در هر شرکت بوده و با حدود 24 درصد عمده سهامدار سهام در JTEKT است. بلبرینگ کویو KOYO سیکو دارای تجهیزات تولیدی مختلفی در سراسر جهان است. بلبرینگ کویو KOYO در ژاپن ، انگلیس ، اروپا ، چین و هند سایتهای تولیدی وجود دارد.