بلبرینگ KOYO

فروش بلبرینگ کویو KOYO
فروش بلبرینگ کویو KOYO
آوریل 30, 2020
فروش بلبرینگ KG
فروش بلبرینگ KG
می 11, 2020

بلبرینگ KOYO

بلبرینگ KOYO یکی از معروفترین قطعات صنعتی است و محصولاتی تولید می کند که تقریباً برای هر برنامه ای که به بلبرینگ سوزنی متکی است طراحی شده است و شرکت کویو بلبرینگ هایی تولید می کنند که دسترسی جهانی دارند. در واقع ما در به عنوان تامین کننده بلبرینگ KOYO مفتخریم که یک توزیع کننده مجاز برای این مجموعه گسترده از محصولات کویو هستیم و همچنین به عنوان متخصصان تامین، آماده ارائه خدماتی هستیم که به عنوان بخشی یکپارچه از زنجیره تامین شما عمل می کند. تیم ما از چارچوب گسترده ای برای کسب و کار الکترونیکی استفاده می کند و در توسعه راه حل های نوآورانه ای تخصص دارد که به ما امکان می دهد سطحی از خدمات مشتری محور را ارائه دهیم که در صنعت بی نظیر است. زیرا در حال حاضر، با متنوع شدن طراحی بلبرینگ KOYO ، دامنه کاربرد آنها به طور فزاینده ای گسترش می یابد.

به منظور انتخاب مناسب ترین بلبرینگ KOYO برای یک کاربرد، لازم است یک مطالعه جامع در مورد یاتاقان ها و تجهیزاتی که بلبرینگ KOYO در آنها نصب می شوند، از جمله شرایط عملکرد، عملکرد مورد نیاز یاتاقان ها، مشخصات سایر اجزاء انجام شود و برای نصب همراه با بلبرینگ، بازار پسندی و عملکرد هزینه و غیره عمل می کند که در انتخاب بلبرینگ کویو KOYO ژاپن ، از آنجایی که معمولاً قطر شفت از قبل تعیین می شود، نوع آن آینده نگر بر اساس فضای نصب، ترتیب مورد نظر و با توجه به قطر سوراخ مورد نیاز انتخاب می شود و همچین در انتخاب بلبرینگ KOYO، در مرحله بعد، از مشخصات بلبرینگ، طول عمر مورد نیاز در مقایسه با تجهیزاتی که در آن استفاده می شود، به همراه محاسبه طول عمر واقعی از بارهای عملیاتی تعیین می شود.

مشخصات بلبرینگ KOYO

مشخصات داخلی بلبرینگ KOYO شامل دقت بلبرینگ، فاصله داخلی، قفس و روان کننده نیز بسته به کاربرد انتخاب می شود و شرکت تولید کننده بلبرینگ KOYO در مجموع دارای 61 کارخانه (محصولات فرمان، قطعات پیشرانه، یاتاقان ها و ماشین ابزار) است که در سراسر جهان واقع شده است که واحدهای بلبرینگ KOYO شامل بلبرینگ های مهر و موم شده از قبل روانکاری شده و محفظه ای است که شکل آن متفاوت است. بلبرینگ KOYO می توانند با استفاده از سطح اتصال کروی بین یاتاقان و محفظه، خود را به طور مؤثر تراز کنند و به طور موثر از اضافه بارهای ناشی از ناهماهنگی جلوگیری کنند.

کاربرد بلبرینگ KOYO

تنوع و انتخاب گسترده بلبرینگ KOYO سوزنی ارائه شده توسط Koyo به این معنی است که بدون توجه به نیاز، یک محصول وجود دارد که می تواند مناسب باشد و بلبرینگ KOYO شامل انواعی مانند بلبرینگ KOYO زاویه ای، شیار عمیق، مخروطی، بلبرینگ KOYO ساچمه ای، بلبرینگ های غلتکی، کروی، استوانه ای، رانش و سوزنی تورینگتون هستند و کویو بلبرینگ های سوزنی تولید می کند که می توانند تقریباً هر نیاز سرعت یا ظرفیت بار را برآورده کنند که این خط تولید یکی از کامل ترین مجموعه‌های اندازه‌ ها و مشخصات در صنعت را نشان می ‌دهد و می‌ توان آن را در همه چیز از سنگین ترین کاربردهای راه‌ آهن گرفته تا ماشین ‌آلات دقیق پیدا کرد. تیم ما با سال ها تجربه دارد که به مشتریان کمک می کند تا راه حل بهینه بلبرینگ KOYO را شناسایی کنند و برای دسترسی به این تخصص در صنعت، مستقیماً با ما تماس بگیرید و ما به شما کمک می کنیم مقرون به صرفه ترین راه حل بلبرینگ موجود را پیدا کنید.

مصارف صنعتی بلبرینگ KOYO

بلبرینگ KOYO برای کاربردهای صنعتی سنگین که در آن استحکام و عملکرد بسیار مهم است، ایده آل هستند و این ها محصولات بسیار مهندسی شده ای هستند که از فناوری مواد پیشرفته استفاده می کنند که تعهد کویو به پیشرو بودن در فناوری بلبرینگ را می توان در تمام محصولات آن ها مشاهده کرد و صنایعی مانند حمل و نقل انبوه، تجهیزات سنگین، ماشین آلات، برق و MRO در سراسر جهان هر روز به عملکرد بلبرینگ KOYO وابسته هستند که مشتریان در این صنایع و بسیاری از صنایع دیگر برای محصولات با کیفیت بالا و خدمات تخصصی به مشتریان به ارائه می دهند. همچنین توانایی های مهندسی و ساخت بلبرینگ KOYO از یاتاقان های فوق العاده بزرگ با قطر بیرونی هفت متر تا بلبرینگ های مینیاتوری با قطر داخلی به کوچکی یک میلی متر متغیر است. KOYO با استفاده از مواد جدید و آخرین فناوری تولید بلبرینگ KOYO سرامیکی هیبریدی و انواع یاتاقان ‌های محیطی فوق ‌العاده ویژه را برای پاسخگویی به نیازهای شدید و سخت ‌گیرانه صنایع مدرن توسعه داده است و کویو به عنوان یک رهبر فناوری در صنعت باربری جهان در خط مقدم قرار گرفته است.

بلبرینگ سوزنی KOYO

بلبرینگ KOYO سوزنی برای کاربردهایی با بارهای دینامیکی بالا مناسب است و این دارای سطح مقطع کوچکتر از رولبرینگ سوزنی ماشینکاری شده برای استفاده در فضاهای نصب محدود است و مکمل کامل غلتک ها ظرفیت بار شعاعی بالاتری را نسبت به غلتک های قفسی فراهم می کند زیرا بلبرینگ KOYO سوزنی برای دوام و تحمل گرما از فولاد کروم با کربن بالا سخت شده ساخته شده اند و دارای انتهای کانتور برای بهینه سازی توزیع تنش تماسی هستند و این بلبرینگ KOYO سوزنی شعاعی با استاندارد بین المللی ASTM ASTM F2162 برای اطمینان از کیفیت مطابقت دارد و در کاربردهای مختلفی مانند انتقال خودرو و کامیون، تجهیزات کشاورزی و ساختمانی، پمپ ها و کمپرسورها و موتورهای دو چرخه و غیره استفاده می شود.

بلبرینگ KOYO از عناصر غلتشی برای حفظ شکاف بین قطعات متحرک برای کاهش اصطکاک دورانی و تحمل بارهای شعاعی و محوری استفاده می کنند که این عناصر می توانند یکی از انواع زیر باشند: توپی، استوانه ای، کروی، بشکه ای، سوزنی، دوکی یا مخروطی و حتی بلبرینگ KOYO این امکان را دارند که بتوانند در دو انتها باز باشند (یک شفت می تواند از آن عبور کند) یا در یک انتها باز و از طرف دیگر بسته باشد و یک انتهای باز را می توان برای محافظت از یاتاقان در برابر آلودگی های جامد و رطوبت که می تواند عمر بلبرینگ KOYO را کاهش دهد، آب بندی یا محافظ کرد. اگر یک انتهای آن آب بندی باشد، جزء آب بندی یک لبه الاستومری است که با شفت تماس می گیرد و اگر محافظ باشد، سپر یک لبه غیر تماسی است که معمولاً از فلز ساخته می شود که بلبرینگ KOYO در طیف وسیعی از کاربردها استفاده می شوند که در کشور های مختلف برند کویو بلبرینگ KOYO غلتکی سوزنی، مجموعه های بلبرینگ و غلتک های سوزنی را برای کاربردهای خودرو و صنعتی تولید می کند.

این شرکت در سال 2009 تاسیس شد و دفتر مرکزی این شرکت در کانتون، اوهینیا قرار دارد و به استانداردهای سازمان بین المللی استاندارد (ISO) 14001 و TS 16949 برای تضمین کیفیت پایبند است همچنین بلبرینگ KOYO سوزنی برای کاربردهای با بارهای دینامیکی بالا و پوسته خارجی فولادی دارای سطح مقطع کاهش یافته برای استفاده در فضاهای محدود است که بلبرینگ KOYO برای ظرفیت بار شعاعی بالاتر نسبت به غلتک های قفسی و غلتک های فولادی کروم با کربن بالا برای تحمل گرما و دوام تحت بارهای سنگین است که مزیت رقابتی محصولات ما به معنای بهبود عملکرد، عمر طولانی‌تر و قابلیت کار در محیط‌های مختلف دریایی است. تجربه و قابلیت‌های تقسیم‌بندی محفظه، سرعت‌های بالا و مقدار محدود روغن‌کاری برخی از الزامات طراحی اصلی است که با طراحی موفق بلبرینگ KOYO بر آن غلبه کرده است و برای کاربردهای سر نیروی دریایی و این صنعت ثابت می کند که با راه حل های مهندسی خلاقانه با قیمتی مقرون به صرفه می توان بر چالش های زیست محیطی سخت غلبه کرد.