بلبرینگ KG

فروش بلبرینگ KG
فروش بلبرینگ KG
می 11, 2020
فروش بلبرینگ اف آ گ FAG
فروش بلبرینگ اف آ گ FAG
می 11, 2020

بلبرینگ KG

بلبرینگ KG که یکی از تولید کنندگان برتر بلبرینگ چینی است ، دارای کیفیتی بالاتر از دیگر بلبرینگ های چینی می باشد از دیگر برندهای مطرح بلبرینگ چینی می توان به بلبرینگ LAZIO نیز اشاره نمود که دارای کیفیتی بسیار بالا است این دو برند مطرح بلبرینگ چینی ، سهم عظیمی از فروش بلبرینگ چینی را در ایران به خود اختصاص داده اند.

از دلایل دیگر خرید بلبرینگ چینی ، به خصوص بلبرینگ KG و بلبرینگ LAZIO توسط صنعتگران و مصرف کننده گان علاوه بر کیفیت بسیار مناسب ،قیمت بلبرینگ می باشد ، و قابل ذکر است بلبرینگ های چینی ، بلبرینگ ارزان قیمتی نسبت به بلبرینگ های ژاپنی هستند.

شما صنعتگران محترم می توانید جهت خرید بلبرینگ KG و همچنین استعلام قیمت و تهیه لیست قیمت بلبرینگ چینی با کارشناسان فروش گروه بازرگانی آراد بلبرینگ تماس حاصل فرمایید.

شرکت KG چین از دعوت نمایندگی رسمی محصولاتش به منظور بازدید از خط تولید جدید بلبرینگ خبر داد.شرکت تولید بلبرینگ KG چین در سال 1968 میلادی در کشور چین با برند KG International FZCO به ثبت رسید.بلبرینگ های شرکت KG دارای استاندارد ISO9001 می باشند و از نظر کیفیت برترین برند بلبرینگ چینی به حساب می آید که همین امر موجب مورد توجه قرارگرفتن بلبرینگ های KG میان مصرف کنندگان شده است.شرکت بلبرینگ KG با بیش از 50 نمایندگی رسمی در جهان بزرگترین شرکت چینی تولید کننده بلبرینگ به حساب می آید.

انواع بلبرینگ KG

بلبرینگ 6305ZZ شیار عمیق KG
بلبرینگ 6305ZZ شیار عمیق KG
بلبرینگ 6307ZZ شیار عمیق KG
بلبرینگ 6307ZZ شیار عمیق KG
رولبرینگ 22218W33 بشگه ایی KG
رولبرینگ 22218W33 بشگه ای KG
بلبرینگ 16007 شیار عمیق KG
بلبرینگ 16007 شیار عمیق KG
بلبرینگ 1203 خود تنظیم KG
بلبرینگ 1203 خود تنظیم KG
بلبرینگ 608 2RS شیار عمیق KG
رولبرینگ 22224 CKW33 بشگه ای KG

بلبرینگ KG

بلبرینگ KG

تمامی بلبرینگ های KG در ساخت خود بسیار منحصر به فرد بوده و قابلیت های ویژه ای برای حمل بار دارند و معمول است که هر یاتاقان بر اساس عنصر نورد آن نامگذاری می شود و همین امر در مورد بلبرینگ ها نیز صدق می کند. در اینجا عناصر نورد چیزی جز توپ های کروی نیستند. بلبرینگ KG به دلیل جنبه ‌های ساختارش به‌ عنوان یاتاقان توپی عمیق نیز نامیده می ‌شود و گوی ها طوری ساخته می شوند که در شیارهای عمیقی که در صفحه داخلی و بیرونی بلبرینگ تشکیل شده اند، اجرا شوند. تفاوت اصلی بلبرینگ KG در این است که در مورد یاتاقان محافظ، عناصر نورد را از کثیفی بیرونی محافظت می کند و سپر معمولاً از پلاستیک یا لاستیک مخصوص ساخته شده است و بلبرینگ آب بندی شده یکی از بلبرینگ های KG است که داخل آن کاملاً با روان کننده آب بندی شده است. از جریان روان کننده های دیگر به ناحیه المنت نورد جلوگیری می کند و همچنین از خروج روان کننده داخل یعنی گریس از ناحیه المنت نورد جلوگیری می کند.

بلبرینگ های KG توانایی خوبی برای حرکت در سرعت های بالا اما متوسط ​​در حمل بار دارد. آنها فقط می توانند بارهای متوسط ​​را حمل کنند و از این رو تقریباً در تمام وسایل خانه مانند پنکه سقفی، مخلوط، آسیاب و غیره استفاده می شوند و بلبرینگ KG می تواند بارهای شعاعی خوبی را تحمل کند، اما بارهای محوری را می توان فقط تا حدی حمل کرد. از این رو این بلبرینگ ها در کاربردهایی که برای حمل بار محوری سنگین نیاز دارند استفاده نمی شوند. همچنین معمولاً یک گوی کروی منفرد که معمولاً از فولاد یا مواد سخت دیگر ساخته می‌ شود، مناسب برای استفاده در بلبرینگ KG مبتنی بر گوی است و مجموعه بلبرینگ‌هایی که از گلوله‌های کروی شکل به عنوان عناصر نورد استفاده می ‌کند. البته شفت خروجی برای افزایش کارایی و دقت با یاتاقان‌ها پشتیبانی می ‌شود و بلبرینگ KG نوعی یاتاقان است که در آن قسمت چرخشی فقط توسط توپ‌ هایی که بین دو قسمت می‌ چرخند به قسمت غیر چرخش متصل می‌شود.

بلبرینگ KG دارای توپ‌های فلزی کوچکی است که بین قسمت‌ های متحرک ماشین قرار می‌ گیرند تا قطعات به آرامی حرکت کنند و یکی از دو نوع بلبرینگ نورد یا ضد اصطکاک و دیگری میله ای است. عملکرد آن شامل اتصال بین دو بخش ماشین است که نسبت به یکدیگر حرکت می کنند تا مقاومت اصطکاکی در برابر حرکت حداقل باشد. در بسیاری از کاربردها، یکی از اعضا شفت چرخان و دیگری محفظه ثابت است و هر بلبرینگ KG دارای سه قسمت اصلی است: دو سطح شیاردار حلقه مانند و تعدادی گوی که گوی ها فضای بین دو مسابقه را پر می کنند و با اصطکاک ناچیز در شیارها می غلتند. گوی ها را می توان با یک نگهدارنده یا قفس یاتاقان غلتشی ضد اصطکاک که حاوی عناصر غلتشی است، مهار و جدا کرد و بلبرینگ KG باعث می شود موتور نرم تر کار کند و عمر طولانی تری داشته باشد.

بلبرینگ KG در مواقعی استفاده می شود که ظرفیت بار شافت زیاد (بار رانش محوری یا شعاعی) مورد نیاز است یاتاقان توپ معمولاً در موتورهای صنعتی و کشاورزی استفاده می شود. همچنین بلبرینگ KG با گریس روغن کاری می شود، اکثر آنها آب بندی شده اند و نیازی به خدمات روغن کاری ندارند، اما برخی از آنها در ظروف گریس عرضه می شوند و می توان آنها را با گریس گان روغن کاری کرد که تعداد دفعات به شکلی است که هر دو سه ماه یکبار باید مقدار کمی گریس اضافه شود و استفاده از گریس درجه بالا در موتورهای سنگین مرسوم است.

بلبرینگ KG از نوعی فولاد معروف به فولاد کروم پرکربن ساخته می شود که اغلب به آن فولاد کروم می گویند و این به دلایل هزینه و دوام استفاده می شود. بلبرینگ KG همچنین از مواد دیگری مانند فولاد ضد زنگ، سرامیک و پلاستیک ساخته می شود و فولاد کروم در صورت قرار گرفتن در معرض رطوبت خورده می شود، بنابراین، در جایی که مقاومت در برابر خوردگی مورد نیاز است، اغلب از بلبرینگ های ساخته شده از فولاد ضد زنگ درجه 440 استفاده می شود. زیرا این فولاد بسیار سخت و مغناطیسی با مقاومت در برابر خوردگی خوب است اما برای استفاده با آب نمک و بسیاری از مواد شیمیایی مناسب نیست و فولاد ضد زنگ درجه 316 برای کاربردهای خورنده تر استفاده می شود، اما بسیار نرم تر است، بنابراین فقط در جاهایی که بارها و سرعت کم هستند قابل استفاده است. همچین سرامیک ها در تولید  بلبرینگ KG برای استفاده بسیار خورنده یا دمای شدید مناسب هستند در حالی که انواع پلاستیک برای مقاومت در برابر خوردگی خوب تا بسیار خوب مناسب هستند، اگرچه فقط برای بار کم و سرعت کم مناسب هستند و بلبرینگ فولاد ضد زنگ 316، پلاستیکی و سرامیکی، غیر مغناطیسی هستند.

مواد برای گلوله های بلبرینگ KG  بسیار متفاوت است و همیشه عمدتاً بر روی مواد حلقه متمرکز است. این تضمین می کند که تعامل قفس، حلقه داخلی و حلقه بیرونی در سیستم هماهنگ است و این امر به ویژه زمانی مهم است که کاربرد شامل گرم کردن یا خنک کردن یاتاقان ها باشد. این مهم است که خواص عملکرد بلبرینگ همیشه خوب باشد و برای این بلبرینگ KG اغلب از گلوله های فولادی سخت شده استفاده می شود. بیشترین مواد مورد استفاده فولاد کروم با حدود 1% کربن و 1.5% کروم است. خواص توپ های فولادی از فولاد کروم مارتنزیتی آنها را به ویژه برای تولید بلبرینگ مناسب می کند، زیرا آنها اجزای پایداری را ایجاد می کنند که در عملکرد مداوم مقاوم و متقاعد کننده هستند و توپ های ساخته شده از فولاد غلتکی قوی و بادوام هستند . حساسیت به خوردگی کم است، به طوری که غلتک‌های استوانه‌ای و غلتک‌های سوزنی از این ماده ساخته می ‌شوند که روغن کاری ضروری است.

همچنین در بلبرینگ KG ساخته شده از پلاستیک، معمولاً از توپ های ضد زنگ سخت نشده استفاده می شود. این قطعه به طور استثنایی در برابر خوردگی مقاوم است و همچنین در برابر آب شور و مواد قلیایی بسیار مقاوم می باشد. نیازی به استفاده از توپ های سخت شده برای بلبرینگ های پلاستیکی نیست و حداکثر بار مجاز در حال حاضر با محدودیت مواد در حلقه های پلاستیکی محدود شده است که قیمت توپ های فولادی ضد زنگ کمتر از توپ های شیشه ای است. همان طور که گفتیم سه نوع بلبرینگ KG وجود دارد که تماس زاویه ای، محوری و شیار عمیق می باشد و صرف نظر از نوع بلبرینگ، هدف آنها کاهش اصطکاک دورانی است و همه می توانند نیروی محوری و شعاعی (یا رانش) را پشتیبانی کنند که بلبرینگ KG حول یک محور ثابت حرکت می کند و بسته به کاربرد، یاتاقان ممکن است تحت نیروی محوری (نیروی موازی با محور) یا نیروی شعاعی (نیروی عمود بر محور) یا هر دو قرار گیرد.

از آنجایی که همه یاتاقان ها قادر به پشتیبانی از هر دو نیرو نیستند، بلبرینگ های KG کاملاً همه کاره هستند و یکی از پرکاربردترین یاتاقان های عنصر نورد هستند. همچنین بلبرینگ های تماس زاویه ای برای استفاده در گیربکس ها، پمپ ها، موتورهای الکتریکی و کلاچ ها یا سایر کاربردهای پرسرعت ایده آل هستند و آنها معمولاً در صنایع حمل و نقل مواد، ماشین ابزار، آسیاب فولادی و انرژی باد استفاده می شوند. اگرچه بلبرینگ KG تماس زاویه ای می تواند بارهای رانش را فقط در یک جهت بپذیرند، اما می تواند در زوایای تماس متفاوت (معمولاً بین 0 تا 45 درجه) برای انتقال بار وارد بر یاتاقان تولید شود. ما امیدواریم این مطلب به شما در درک بهتر نقش بلبرینگ ها و به طور خاص تر بلبرینگ های تماس زاویه ای KG کمک کرده باشد که اگر اطلاعات بیشتری در مورد بلبرینگ های ما می خواهید، لطفا با کارشناسان بخش فروش ما تماس بگیرید.